Warsztat letni / AVIGNON

Warsztat letni / AVIGNON

ROchefort-du-Gard  / AVIGNON
7-15 września 2017
warsztaty kaligrafii max 10 osób: 20 godzin
prowadzenie: Ewa Landowska

 

 

 

 

 

Program:
7 IX – dzień przyjazdu
8 – 9 IX – warsztaty (popołudnia wolne)
10-11 IX – wolne (zwiedzanie / integracja)
12-14 IX – warsztaty (popołudnia wolne)
15 IX -dzień wyjazdu

Cena składa się z dwóch części:
240 euro – nocleg ze śniadaniem + obiady w czasie pięciu dni warsztatowych. Ta suma płatna na miejscu w klasztorze Gospodarzom miejsca GOTÓWKĄ
800 zł – opłata za warsztat ( materiały wliczone w cenę) ta kwota płacona na konto Atelier&Landowska – jest dla nas zaliczką (bezzwrotną w razie rezygnacji z warsztatów) Gwarantuje ona miejsce na warsztacie. 

Informacje istotne:
1. Do Rochefot-du-Gard może pojechać osoba nie biorąca udziału w kursie, a towarzysząca komuś uczestniczącemu w warsztatach – w tym wypadku płaci jedynie cenę 240 euro za noclegi i wyżywienie
2. noclegi w klasztorze są możliwe tylko w pokojach dwuosobowych
3. dojazd do klasztoru jest we własnym zakresie – jeśli ktoś chciałby jechać samochodem- a mógłby zabrać kogoś jeszcze by podzielić się kosztami proszę nam to zgłosić.

Na warsztat bierzemy jeden ze średniowiecznych manuskryptów, przechowywanych w Bibliotece w Awinionie (ten na załączonym poniżej obrazku)

 

 

 

 

 

 

 

Dla chętnych: możliwe wykonanie inicjału z filigranem: to bardzo wdzięczna forma zdobienia litery. Zgłoszenia chęci udziału w warsztacie: info@ewalandowska.com (w tytule wiadomości proszę wpisać ‘Avignon’)